Rezerwacja jeszcze nigdy nie był tak prosta
­­­­
Wraz ze wzrostem intensywności życia częstego przemieszczania biznesowych klientów, osób prywatnych. Firmy hotelarskie przeżywają rozkwit.
Powstają ciągle nowe obiekty, ale to klient ostatecznie decyduje o swoim wyborze. Jeśli prezentacja hotelu nie jest na tyle przekonywująca a dostęp do informacji, i zakupu usługi skomplikowany. Z dużym prawdopodobieństwem możemy stwierdzić ze szanse naszego wyboru spadają drastycznie. Postawiliśmy na prosta i intuicyjna obsługę minimalizując ilość kroków do wykonania procesu rejestracji. W wielu hotelach wymaga się wielu zbędnych działań, zajmujących tak cenny czas. Oczekiwanie na potwierdzenia, rezerwacji zamiast kilku minut może trwać kilka długich godzin ! Nasze rozwiązania rozwiązują wszystkie te niedogodności gdzie informacja o pokojach promocjach voucherach zostaje przydzielona błyskawicznie, a potwierdzenie rezerwacji zostaje wystawione automatycznie informując gościa  emailem lub tez opcjonalnie sms.


System Recepcji On-Line

Recepcja On-Line to kompleksowe rozwiązanie dla Państwa hotelu. Oferujący nieograniczoną ilość rezerwacji gości hotelowych w czytelny i prosty sposób.
System w połączeniu z modułem Rezerwacji On -Line eliminuje element nieporozumień i błędnych informacji dostarczanych klientowi gwarantując że rezerwacje są rzetelne i aktualne a automatyczna aktualizacja miedzy modułami zapewnia aktualny przepływ informacji. Dostęp do wszystkich swoich rezerwacji masz o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu.


Z wykorzystaniem tych rozwiązań możecie Państwo sprzedać swój ostatni dostępny pokój bez obawy przypadkowego wcześniejszego sprzedania!

Proponowane rozwiązania to prawdziwe dobrodziejstwo dla właścicieli hotelu chcących przyspieszyć i uprościć proces rezerwacji w hotelu dla klientów, jak i pracowników hotelu. Podczas gdy klienci korzystają z systemu online rezerwując pokój, promocję, voucher personel jest wolny od stresu i morze zając się innymi obowiązkami. Staraliśmy aby nasz panel był prosty i intuicyjny z wieloma praktycznymi rozwiązaniami. Wyeliminowaliśmy zbędne funkcje jakie oferują podobne programy które z naszej analizy są wykorzystywane  w znikomym stopniu.

Nasze rozwiązanie wspierają hotelarzy w lepszym i efektywnym zarządzaniu hotelem. System jest przyjazny dla użytkownika, może być używany przez każdego, bez względu na jego wiedzę techniczną, doświadczenie. Oprogramowanie przynosi wiele korzyści nie tylko dla branży hotelarskiej, ale przede wszystkim dla osób poszukujących odpowiedniego zakwaterowania w hotelu.
Do obsługo systemu wystarczy prosty komputer. tablet z dostępem do Internetu Teraz nie musicie się Państwo obawiać o swoje dane które mogą zostać skasowane na skutek awarii komputera lub niewłaściwej obsługi personelu. Wszystko jest bezpieczne na naszych serwerach. Wszystkie dane są przekazywane i szyfrowanym połączeniem SSL.
System posiada obecnie 3 wersje językowe Polski Angielski Niemiecki które ułatwiają proces rezerwacji przez zagranicznych klientów. Prace trwają nad dodaniem kolejnych jeżyków. Wielojęzyczność systemu eliminuje zażenowanie i irytację wynikającą z niewystarczający poziom znajomości języków obcych przez pracowników recepcji.


Proces wdrożenia

Proces instalacji na Państwa serwisie internetowym jest bardzo prosty i można go przeprowadzić w ciągu 30 min pod warunkiem dostępu do serwera Państwa strony, odpowiedni kod jest generowany w panelu administracji i osoba administrująca morze dokonać zmian samodzielnie. Na stronie głównej zostaje dodany nowy przycisk Rezerwacje Online, który powoduje otwarcie nowego okna pozwalającego Klientowi dokonać wyboru Rezerwacji Pokoju lub Pakietu. Po wybraniu pokoju lub promocji w wyborze kalendarza dostępne są aktualne wolne terminy, które Klient może wybrać wraz z dodatkowymi opcjami. Następnie kierowany jest do podsumowania aby sprawdzić poprawność danych ( opcjonalnie dodać dane faktury), wybrać sposób zapłaty i zakończyć operację wysyłając formularz. Cały proces trwa krótka chwile, klient oraz Hotel otrzymują automatyczne potwierdzenie rezerwacji, która w tym momencie jest zakończona

Z potwierdzeniem rezerwacji pojawia się w hotelu, gdzie rezerwacja jest potwierdzona w systemie. Jesteśmy przekonani iż zadowolony Klient wraca później do dobrych rozwiązań, a dobra opinia o hotelu jest najlepsza reklamą.
  Brak kosztów początkowych
  Stała opłata abonamentowa
    Statystyki i Raporty
   Integracja z zewnetrznymi kanalam sprzedaży
     takimi jak Booking.com       
  Prosta rezerwacja w 2 minuty
   Błyskawiczne potwierdzenie e-mail SMS
   3 wersje językowe
   Integracja Systemy rezerwacji online z
     Systemem recepcji                         
  Sprzedaż pakietów pobytowych, promocji
   Zaawanowany system newslettera
   Proces dodania do istniejacej strony 30 min
     wdrożenie do 48 godzin
   Darmowe aktualizacje
© 2011 Elitehotel.pl All Rights Reserved
Zalety systemu:
Dział Sprzedaży i Marketingu
Telefon: 606472020
E-mail:   info@elitehotel.pl
•   Brak stałych opłat abonamentowych
•   Prosta rezerwacja w 2 minuty
•   Błyskawiczne potwierdzenie e-mail SMS
•   3 wersje językowe
•   Integracja Systemy rezerwacji online z
     Systemem recepcji                         
•   Sprzedaż pakietów pobytowych, promocji
•   Zaawanowany system newslettera
•   Proces dodania do istniejacej strony 30 min
•   Wdrożenie do 48 godzin
•   Darmowe aktualizacje
Interactive Applications for Hotels.
Nasze rozwiązania
OFERTA DLA HOTELI
Zalety systemu:
+48 606 472 020